Mūsų komanda

Olga 

Daugiau nei 16 m. patirtis grožio industrijoje, plaukų stilistė, diplomuota įvaizdžio dizainerė, tarptautinių čempionatų nugalėtoja, nacionalinių čempionatų teisėja bei trenerė.

Indrė

Kvalifikuota manikiūro, pedikiūro bei ilgalaikio makiažo meistrė. Taip pat teikia profesionalias ir kokybiškas nagų priauginimo geliu bei korekcijos paslaugas. Grožio paslaugų sferoje dirba daugiau nei 12metų.

Elena

Kirpimo ir sušukavimo meistrė, turinti daugiau nei 20 metų darbo patirties. Elenos profesionalumą patvirtina ne tik ilgametė patirtis, bet ir nuolatinis tobulinimasis Dessange, Dolores ir kitose aukščiausio lygio grožio meistrų profesinėse akademijose.

Anžela

Plaukų koloristė, kuriai drąsiai galite patikėti savo plaukus ir džiaugtis Jums nuostabiai parinkta spalva. Šį darbą Anžela dirba jau 20 metų, o žinias atnaujina tokiose pasaulinio lygio akademijose kaip Vidal Sassoon, Dessange, Anna Pines ir kitose.

Džineta

Patyrusi makiažo meistrė, kuri sukurs Jūsų šventinį, vakarinį, proginį įvaizdį ar paryškins bruožus, kad gerai jaustumėtės svarbiuose dienos susitikimuose. Įsiklausys į Jūsų pageidavimus, pabrėš tai, ką turite gražiausio, todėl džiaugsitės atradę tokią meistrę kaip Džineta.

Staselė

Jos dėka atgyja Jūsų rankų ir kojų grožis. Kruopšti ir atidi manikiūro ir pedikiūro meistrė, atliekanti aparatinį/kombinuotą manikiūrą ir itin efektyvų šarminį (rūgštinį) pedikiūrą. Šioje srityje Staselė dirba jau 6 metus, o žinias nuolat papildo keldama kvalifikaciją ir sekdama karščiausias naujienas.